https://instagram.com/ev.fed/ Evfed
HABERLER
TUSİD Eğitim Programı' nın İlki Avantgarde Levent Hotel’de Gerçekleşti.


haberdetay-resim

TUSİD Derneği olarak üye firmalarımızın; stratejileri hazırlamak, sanayi işletmelerinin verimliliğini artırmak, geliştirmek ve personellerine değer katmak amaçlı Satış Becerileri ve Etkili İletişim Eğitimleri 30 Eylül-01 Ekim 2015 tarihlerinde  Indus Consulting Kurucu Danışmanı Sn.Efsun Yüksel Tunç tarafından verilen eğitimlerle Avantgarde Levent Hotel’de gerçekleştirildi. TUSİD Üyesi firmaların; yöneticileri, şirketlerin satış ve pazarlama departman çalışanlarının katıldığı ve 20 kişilik bir gruba hitaben yapılan eğitimler büyük ilgi gördü. Kendilerine  sunulan eğitimi büyük bir dikkatle dinleyen katılımcılar, eğitim sırasında verilen aralar da bilgi edindikleri konularda birbiriyle fikir alışverişinde bulunma şansına da sahip oldular. Uygulamalar, minik ödüller ve pratik yapmaya yönelik çalışmalarla interaktif hale getirilen eğitimin, çalışanların motivasyonlarına da katkısı olduğu gözlemlenmiştir.

Değişen piyasa ve satış koşullarına karşı, etkin ve profesyonel satış becerilerini geliştirmek satış örgütlerine sahip olan işletmelere rekabet avantajı sağlamak ve iletişim becerilerini geliştirmek amacı ile verilen eğitim programları, belirlenen diğer konular ile devam edecektir. Programa katılan katılımcılar,  Sn.Efsun Yüksel Tunç' in vermiş olduğu eğitimden son derece memnun kaldıklarını, hem iş motivasyonu hem de satış ve pazarlama açısından bu tür eğitimlerin çok yararlı olduğunu belirttiler.

TUSİD, yeni dönemde sektörün önde gelen akademisyenleri ve ülkemizde markalaşmış Indus Consulting ile işbirliği yaparak prensipten pratiğe eğitimler düzenleyecektir. Sektör sorunlarına somut çözüm önerileri üreten TUSİD, yüksek kalite standartlarında yenilikçi ve tamamlayıcı eğitim modelinin mimarı olma görevini üstlenmiştir.


Saygılarımızla,


Yazdır
Tüm hakları saklıdır. © 2015
Reklammania